Ogrzewanie a pompa ciepła

KondratGustaw
Posty: 72
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:20 am

Ogrzewanie a pompa ciepła

Post autor: KondratGustaw »

Witajcie. Jeśli szukacie rozwiązania na ekologiczne ogrzewanie to polecam zapoznać się z ofertą pomp ciepła Varme, to polska marka, która do produkcji swoich urządzeń wykorzystuje najlepsze podzespoły, aby zapewnić klientom wysokiej jakości rozwiązania. Na https://varme.tech/ możecie znaleźć od nich urządzenia o różnym typie.

Ostrow
Posty: 129
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:04 pm

Re: Ogrzewanie a pompa ciepła

Post autor: Ostrow »

Pompa ciepła to zdecydowanie opłacalne rozwiązanie i bardzo ekologiczne. Czytałam na ten temat tutaj https://remont.biz.pl/pompa-ciepla/ trochę i wiem, że ta inwestycja bardzo szybko się zwraca a przy okazji posłuży nam przez wiele lat.

sodoma
Posty: 95
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:23 pm

Re: Ogrzewanie a pompa ciepła

Post autor: sodoma »

Polecam zainteresować się takim rozwiązaniem jak ogrzewanie podłogowe: https://terme.pl/pl/blog/Wszystko-co-mu ... ogowym./26 . Uważam, że jest to bardzo dobra opcja. W sieci poczytacie sobie więcej o zaletach takiego typu ogrzewania.

Tomash
Posty: 65
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:07 pm

Re: Ogrzewanie a pompa ciepła

Post autor: Tomash »

Ogrzewanie pompą ciepła bardzo się opłaca szczególnie, jeśli do niej podłączona jest fotowoltaika krapkowice. Dzięki panelom fotowoltaicznym można uzyskać darmowy prąd, który można wykorzystać do ogrzewania oraz na inne potrzeby gospodarstwa domowego. Dobra ofertę na panele ma firma Universum. Na ich stronie możecie znaleźć informacje o ofercie i dane do kontaktu. Warto umówić się na darmową wycenę.

ODPOWIEDZ