Opony zimowe

BeataOt
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 12:52 pm

Opony zimowe

Post autor: BeataOt »

Hej. Jeśli mielibyście w samochodzie problem z oponami to skorzystajcie z serwisu opon omt-serwis/pl/usluga/opony-zimowe-tarnow/, gdzie zajmą się wszystkimi usterkami związanymi z oponami i nie tylko.

halina61
Posty: 138
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:36 pm

Re: Opony zimowe

Post autor: halina61 »

Już wcześniej warto pomyśleć o nowych oponach i poszukać serwisu. Słyszałam, że opony paxaro są dostosowane do samochodów osobowych. Tutaj można je zamówić miwan/pl/szukaj/?marka=Paxaro&rozmiar=&pojazd=&sezon= . Opony od producenta posiadają aż 5 lat gwarancji. Do tego dostawa do domu jest darmowa, a zamówienie jest realizowane w ciągu jednego dnia. W ofercie są opony letnie i zimowe.

kayka
Posty: 140
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:03 pm

Re: Opony zimowe

Post autor: kayka »

Widzę, że szukacie dla siebie opony... Skoro tak, to koniecznie sobie zobaczcie oferty, jakie dostępne są również w sklepie alleopony24/pl . Tam możecie kupować detalicznie, jak i hurtowo. Nie tylko znajdziecie opony do samochodów, ale również i innych maszyn.

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Opony zimowe

Post autor: kuciula »

Ja opon zimowych jeszcze nie kupuję ale dla auta szukam krótkoterminowego ubezpieczenia. Znacie jakieś fajne oferty? Kuzyn mi tą beesafe/pl/porady/oc-na-miesiac-krotkoterminowe/ poleca, z tego co widziałem składki są dość niskie.

ODPOWIEDZ