Ogród.

siara
Posty: 48
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:23 pm

Re: Ogród.

Post autor: siara »

Moim ogrodem akurat jest balkon i zastanawiam się tutaj, jak może wyglądać balustrady szklane . Wiem, że dziś robi się je naprawdę trwałe, także z pewnością najazd dzieciaków przetrzymają. Pytanie tylko, jak to wygląda, to raz, a dwa - jak cenowo? Macie o tym jakieś zielone chociaż pojęcie? ;)

pomarańcza
Posty: 68
Rejestracja: pt sie 07, 2020 10:53 am

Re: Ogród.

Post autor: pomarańcza »

Hejka. Jak już mowa o ogrodach to ja zamierzam taki założyć. Ale jak na razie to muszę zająć się swoim balkonem. Bo jakoś chcę go nowocześnie zabudować lecz kompletnie nie mam pojęcia jak się do tego zabrać. Więc szukałam w internecie jakiś fajnych inspiracji i trafiłam na tego bloga cover-it/pl/blog dzięki któremu można dowiedzieć się znacznie więcej na temat osłony balkonu i nie tylko.

magiczna
Posty: 21
Rejestracja: sob sty 23, 2021 10:01 pm

Re: Ogród.

Post autor: magiczna »

A wiecie co? Ja to będę myśleć właśnie, co zrobić w ogrodzie, ale wstępnie to takie paprocie w ogrodzie wodne-rosliny/pl/paprocie chcę założyć. Nie wiem, jak to wyjdzie i czy to się opłaca, ale czuję że zmuszę. Dzięki nim mój ogród stanie się taki kontrolowanie dziki. Co wy na to? Jakie macie pomysły na to, żeby urządzić ogród?

Swimka
Posty: 136
Rejestracja: czw lip 23, 2020 12:31 pm

Re: Ogród.

Post autor: Swimka »

A czy macie już wybrana trawę do Waszego ogrodu? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć na stronę porady.walbrzych/pl/. Czytałam tam ostatnio artykuł o najlepszych gatunkach traw nadających się na trawnik, polecam ;)

ODPOWIEDZ