nauka języka angielskiego

kalarepka
Posty: 100
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:17 pm

nauka języka angielskiego

Post autor: kalarepka »

Zauważyłam, że coraz więcej ludzi decyduje się na naukę języka angielskiego czy też chcą podszkolić znajomość tego języka. Dlatego też i ja za namową koleżanek zapisałam się na kurs językowy do tej szkoły moose/pl/oddzial/oddzial-w-katowicach/kursy Mam tylko nadzieję, że starczy mi sił aby regularnie chodzić na te zajęcia. Bo w końcu znajomość języka angielskiego jest dość ważna

Swimka
Posty: 285
Rejestracja: czw lip 23, 2020 12:31 pm

Re: nauka języka angielskiego

Post autor: Swimka »

Jeśli chcecie rozpocząć naukę języka angielskiego, to polecam Wam kurs dla początkujących organizowany przez Szkołę Językową ProfiLingua. Z jego pełną ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski/dla-poczatkujacych. I jak Wam się podoba?

Gienia34
Posty: 31
Rejestracja: sob lut 01, 2020 6:10 pm

Re: nauka języka angielskiego

Post autor: Gienia34 »

Przede wszystkim do nauki języka czy też innego przedmiotu potrzebne są odpowiednio dobrane podręczniki szkolne - ksiegarnia.pwn/pl/Podreczniki-szkolne/Podreczniki-szkolne,2197079,k.html Takie podręczniki powinny być dopasowane do klasy oraz poziomu wiedzy. W księgarniach internetowych można znaleźć wszystkie podręczniki, które do nauki są potrzebne i to w korzystnych cenach.

varka
Posty: 73
Rejestracja: śr cze 10, 2020 5:31 pm

Re: nauka języka angielskiego

Post autor: varka »

Mnie zainteresowała bardzo oferta platformy Tutlo tutlo/com/stopniowanie-angielskich-przymiotnikow/ , ponieważ świetnie tłumaczą różne elementy gramatyki na stronie. Oczywiście same lekcje odbywają się z lektorem na żywo i w dodatku online. Dla mnie to idealna forma nauki, bo nie muszę tracić czasu na dojazdy.

ulisa
Posty: 80
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:20 pm

Re: nauka języka angielskiego

Post autor: ulisa »

Na naukę języka obcego nigdy nie jest za późno :) Chyba najbardziej popularny jest nadal język angielski. Jak mieszkacie w mieście Bielsko Biała i szukacie dobrych kursów to polecam szkołę ih/com/pl/bielsko-biala/. Indywidualne podejście do klienta, umiarkowane ceny, grono doświadczonych i wykształconych pedagogów. Fajne zajęcia, prowadzone w przystępny sposób.

Antonia1
Posty: 126
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:21 am

Re: nauka języka angielskiego

Post autor: Antonia1 »

Jeśli chcecie nauczyć się języka angielskiego to zachęcam do zapoznania się z różnymi artykułami na angielski-na-dzis/pl/, które będą idealnym uzupełnieniem nauki języka obcego ;)

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: nauka języka angielskiego

Post autor: kuciula »

Jeśli chcesz uczyć dzieci angielskiego, na początek polecam zapoznać się z artykułem: kobieta.net/pl/jak-emocje-wplywaja-na-nauke-jezyka-angielskiego-u-dzieci/ . Z niego dowiesz się jak emocje wpływają na zdolność przyswajania wiedzy przez dzieci.

ODPOWIEDZ