Jak dbać o wzrok?

Awatar użytkownika
kubaszek
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Jak dbać o wzrok?

Post autor: kubaszek »

Cześć, tak jak w temacie... Szukam przydatnych artykułów na tema tego, jak dbać o wzrok. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ ostatnio zacząłem odczuwać naprawdę duże zmęczenie, które przeszkadza mi w pracy. Czy ktoś z was zna się na tym i może polecić coś ciekawego? Moja siostra poleciła mi wczoraj taki link https://www.zdrowemysli.pl/zdrowie/wzrok/ . Z tego co widzę to można tam znaleźć parę ciekawych tekstów. Myślicie, że warto je przeczytać? Zależy mi na ich rzetelności. Dajcie znać co o tym sądzicie, będę bardzo wdzięczny za pomoc!
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.

pomarańcza
Posty: 79
Rejestracja: pt sie 07, 2020 10:53 am

Re: Jak dbać o wzrok?

Post autor: pomarańcza »

To bardzo ważne aby dbać o wzrok i nie tylko zresztą. Bo jak sami o siebie nie zadbamy to nikt inny za nas tego nie zrobi. Dlatego też ja raz na jakiś czas chodzę na gruntowe badania okulistyczne i nie tylko. Bo jednak w mojej rodzinie większość kobiet ma problemy ze wzrokiem. Do tego dowiedziałam się, że moja babcia ma podagrę. Chcąc się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat znalazłam tę stronę lekarzebezkolejki/pl/blog/dna-moczanowa-objawy-i-leczenie/w-369 dzięki której znacznie więcej na temat tej choroby wiem

Awatar użytkownika
kubaszek
Posty: 228
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Jak dbać o wzrok?

Post autor: kubaszek »

No ja ostatnio przebadałem swój wzrok i okazało się, że mam astygmatyzm. Dużo na ten temat dowiedziałem się z tego serwisu https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/astygmatyzm . Jak się okazuje, mają tam również szkła poprawiające ten aspekt wzroku. Polecam tym, którzy rzeczywiście tego potrzebują.
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.

kuciula
Posty: 551
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:42 pm

Re: Jak dbać o wzrok?

Post autor: kuciula »

Najlepiej porozmawiać na ten temat z lekarzem i podpytać jakie suplementy polecam zażywać. Pod adresem: teledok/pl/ znajduje się strona, dzięki której możliwy jest kontakt z lekarzem bez przesiadywania długich godzin w przychodni. Tutaj otrzymasz teleporadę od doświadczonego lekarza. Polecam!

ODPOWIEDZ